Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska
 • ODKRYJEMY TALENT TWOJEGO DZIECKA

  Poprzez udział w wielu różnorodnych zajęciach pomagamy odkrywać pasje i zainteresowania przedszkolaków.

  czytaj więcej
 • WARSZTATY PSZCZELARSKIE

  Zapraszamy na spotkanie z bartnikiem:)

  czytaj więcej
 • PROJEKT EDUKACYJNY 2024

  "Magiczna moc bajek" - to tytuł tegorocznego projektu edukacyjnego.

  czytaj więcej

Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

Aby dziecko mogło się prawidłowo, harmonijnie rozwijać, należy stworzyć mu ku temu odpowiednie warunki. Właśnie to jest podstawową misją naszego prywatnego przedszkola językowego Baśniowa Kraina w Woli Zachariaszowskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni mogli przyswajać nowe umiejętności i doskonalić te, które już posiadają w przyjaznej, dostosowanej do ich potrzeb atmosferze. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą oraz metodami, które stosujemy i przekonaj się, dlaczego warto z nami współpracować.

Dlaczego warto wybrać nasze prywatne przedszkole Baśniowa Kraina?

Kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka. W bezpiecznych, dopasowanych do etapu rozwoju maluchów warunkach pozwalamy im swobodnie się bawić, uczyć i rozwijać. Naszą kadrę tworzą wykształceni pedagodzy i lektorzy z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy nowoczesne metody nauki języka angielskiego i hiszpańskiego w przedszkolu. Właśnie dlatego umiejętności społeczne, komunikacyjne i językowe absolwentów naszej prywatnej placówki stoją na tak wysokim poziomie.

Jakie zajęcia dodatkowe oferujemy?

Bogata oferta zajęć dodatkowych pozwala maluchom na odkrywanie ich zainteresowań i rozwój pasji różnymi metodami. Poza nauką języków angielskiego i hiszpańskiego proponujemy lekcje rytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej, plastyki czy gotowania, a także warsztaty przyrodnicze i biblioteczne oraz Akademię Odkrywców, w ramach której przedszkolaki przeprowadzają eksperymenty z dziedziny fizyki, chemii i biologii. Nasze językowe przedszkole prywatne umożliwia dzieciom uczestnictwo w nich wszystkich w ramach czesnego.

Jakie metody nauki języka angielskiego wykorzystujemy w naszym przedszkolu?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w kształtowaniu umiejętności językowych kluczowe znaczenie ma regularność. Właśnie dlatego metody nauki języka hiszpańskiego i angielskiego stosowane w naszym prywatnym przedszkolu zakładają, że zajęcia odbywają się codziennie lub przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Jeśli masz dodatkowe pytania w zakresie oferty placówki czy warunków, w których odbywa się na przykład nauka języka angielskiego albo hiszpańskiego, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde z nich.

Aktualności

Shape
 • WYCIECZKA DO ZAMKOWEJ ZAGRODY

  W słoneczny dzień przedszkolaki z Baśniowej Krainy wybrały się na wycieczkę do Zamkowej Zagrody, położonej tuż obok zamku Tenczyn w Rudnie. To wyjątkowe miejsce, które przywitało dzieci mnóstwem […]

 • PIERWSZY DZIEŃ LATA – 21.06.2024R.

  Pierwszy dzień lata w przedszkolu „Baśniowa Kraina” był pełen radości i aktywności. Wszystkie grupy miały okazję skosztować pysznej, własnoręcznie wykonanej lemoniady oraz zdrowych, kolorowych owocowych szaszłyków. Leśne Duszki […]

 • WYCIECZKA

    Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na wycieczkę do Zamkowej Zagrody w Rudnie, która odbędzie się w dniu 27.06.2024r. (czwartek).   W programie wycieczki znajdą się m. in.: – […]

 • BALET – LEKCJE OTWARTE

  Zapraszamy serdecznie Rodziców na lekcje otwarte z baletu, które odbędą się w dniu 19.06.2024r. (środa), w sali Skrzatów, wg poniższego planu: godz. 13.50 – 14.15 – grupa młodsza […]

 • UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2024

  Zapraszamy serdecznie Rodziców na uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024, która odbędzie się 26.06.2024r. (środa) w szkolnej sali gimnastycznej wg poniższego planu: Grupa Leśne Duszki – występ o godz. […]

 • DZIEŃ DZIECKA 2024

  Dzień Dziecka był pełen radości i zabaw dla wszystkich grup: Leśnych Duszków, Skrzatów, Elfów oraz Chochlików. Każda grupa miała swoje unikalne atrakcje, które sprawiły, że ten dzień był […]

Dlaczego my?

Shape

Codzienna nauka języka angielskiego, nauka języka hiszpańskiego prowadzona przez lektorów renomowanej szkoły językowej, duży wybór rozwijających zajęć popołudniowych, kompetentna kadra nauczycieli, lektorów i specjalistów, bezpieczna lokalizacja, własny ogród z placem zabaw.

Dogodne godziny otwarcia

Codzienna opieka od godziny 6:30 do 18:00 przez cały rok - bez przerw w czasie ferii i wakacji.

Nauka języków

Codziennie zajmujące zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego dostosowana do wieku dziecka.

Kontakt z naturą

Bezpieczna lokalizacja przedszkola w pobliżu terenów zielonych oraz ogród z placem zabaw.

Idealna dieta

Całodzienne wyżywienie uwzględniające różne rodzaje diet dostosowanych do dzieci.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

 • Wola Zachariaszowska,
  ul. Świętego Floriana 1
  (w budynku szkoły)

 • +48 509 617 878

 • kontakt@basniowakraina.com

 • 6.30 – 18.00