Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

Opinie

Katarzyna Czechowska-Madej
Data dodania: 2014-11-03
Mój syn uczęszczał do przedszkola "Baśniowa Kraina" przez 2 lata. Bardzo miło wspomina pobyt w przedszkolu i często opowiada o kolegach, koleżankach i ulubionej Pani Wioli. Zajęcia w przedszkolu były bardzo różnorodne, nastawione na poznanie przez Dzieci wielu aspektów życia. Wiktorowi szczególnie podobały się zajęcia z ceramiki oraz wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego. Różnorodność zajęć oferowanych przez przedszkole nie pozwala Dzieciom nudzić się. Atmosfera w przedszkolu jest wspaniała, Wiktor zawsze chętnie szedł do przedszkola, nie zdarzały się żadne sytuacje problematyczne. Wspólne przygotowywanie przez Dzieci imprez okolicznościowych sprzyjały ich integracji. Bardzo podobało mi się podejście wychowawczyń do Dzieci, pozwalające na rozwijanie indywidualnych zainteresowań i predyspozycji Dzieci. Przedszkole kładzie nacisk na higienę, dzięki czemu dziecko wyrobiło sobie nawyk mycia zębów i rąk bez dodatkowej zachęty. Dzięki temu ominęły nas choroby. Bardzo dziękuję za te 2 lata. Wiktor ogromnie się rozwinął przez ten czas."
Aneta i Piotr Gieras
Data dodania: 2015-08-03
"Jesteśmy bardzo zachwyceni Państwa przedszkolem. Panie, które opiekowały się naszym synem przez 2 lata są odpowiednio przeszkolone, odpowiedzialne i pomocne. Nasz syn je uwielbia, my zresztą też. Polecamy. Naprawdę warto, by dzieci chodziły do przedszkoli, a do "Baśniowej Krainy" zwłaszcza."
Aneta Kuhnke
Data dodania: 2013-09-03
"Z żalem rozstaję się z "Baśniową Krainą", bo to wyjątkowe miejsce, które otacza opieką nie tylko dzieci, ale także rodziców. Spotkało mnie wiele dobra i życzliwości z Pani strony oraz wszystkich Pań, a w szczególności Pani Iwonki, która wprowadziła moją córkę w świat zasad i reguł, choć to przecież moja rola. Przedszkole kształtuje i wzbogaca dzieciństwo. Wiem, że moja córka otrzymała to, co najlepsze. Życzę wiele sukcesów w zarządzaniu "Baśniową Krainą". Nie musi być lepsza, niech pozostanie tak magiczną, jaką jest teraz."
Małgorzata Wywiał
Data dodania: 2016-04-06
"O tym, że przedszkole jest przyjazne dzieciom świadczy fakt, że nasz Syn przez 3 lata z chęcią do niego chodził oraz zawsze po powrocie miał wiele do opowiedzenia. Myślę, że to zasługa panującej w przedszkolu atmosfery, która jest naprawdę ciepła i dająca dzieciom poczucie bezpieczeństwa, a także pań nauczycielek, które w pracę z naszymi dziećmi wkładają wiele serca. Przedszkole posiada bogaty i różnorodny program zajęć (również tych dodatkowych) oraz dobrze zorganizowany stały plan dnia, w którym jest czas zarówno na zabawę, zajęcia edukacyjne i na odpoczynek. Na uznanie zasługują również występy, które z różnych okazji przygotowują nauczyciele z naszymi pociechami." Gorąco polecam.
Agnieszka Nielepiec
Data dodania: 2015-08-26
"Wyrażam pozytywną opinię na temat funkcjonowania przedszkola "Baśniowa Kraina". Moja córka od pierwszego dnia uczęszczała z chęcią na zajęcia dzięki przyjaznej atmosferze, którą tworzy kompetentna oraz bardzo serdeczna kadra pedagogiczna na czele z Panią Dyrektor oraz pracownicy obsługi. Sale są kolorowe i zaopatrzone w pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Moje dziecko bardzo lubi zabawy na placu zabaw, który znajduje się obok przedszkola. Moje dziecko jest zadowolone i to jest najważniejsze."
Małgorzata Urban
Data dodania: 2016-07-29
"Pobyt mojej córki w przedszkolu "Baśniowa Kraina" przebiegał w sympatycznej i harmonijnej atmosferze. Szczególnie chciałabym podziękować i podkreślić zaangażowanie wychowawczyni starszej grupy - Pani Wioli, która mimo młodego wieku potrafiła świetnie zorganizować zajęcia, była dla dzieci doskonałą przewodniczką, zawsze pełna zapału, z ciekawymi pomysłami, inicjatywą. Potrafiła dostrzec talenty i zaiteresowania podopiecznych i wyeksponować je tak, by każde dziecko czuło się wyjątkowe, doceniane i potrzebne w grupie. To sprawiało, że mimo porannych problemów ze wstawaniem, moja córka zawsze przekraczała próg przedszkola z uśmiechem. Niebagatelną rolę w życiu przedszkola odgrywała także Pani Beatka, która w nienachalny i taktowny sposób czuwała nad bezpieczeństwem i potrzebami maluchów, czym zjednała sobie ich ogromną sympatię. Przedszkole jest kameralne, wszystkie dzieci znają się i są zgrane, panuje przyjazna dzieciom atmosfera, każdy przedszkolak może wybrać dla siebie coś z bogatej oferty zajęć dodatkowych. Zajęcia planowe są ciekawe i dynamiczne. Nie ma czsu na płacz i nudę."
Joanna Pojałowska
Data dodania: 2017-09-01
"Serdecznie dziękujemy wszystkim Ciociom za wspaniałą i profesjonalną opiekę, za ciepło, cierpliwość i wyrozumiałość dla dwójki naszych dzieci, które uczęszczały do przedszkola "Baśniowa Kraina". Polecamy to przedszkole wszystkim rodzicom, którym zależy na łagodnym i bezstresowym wprowadzeniu dziecka w świat przedszkolaka, który jest tam ciekawy i kolorowy. Nasze dzieci bardzo dobrze wspominają spędzone tam chwile. Dziękujemy bardzo i serdecznie polecamy ."
Karolina Koprowska
Data dodania: 2018-10-01
"Pani Iwonko, dziękujemy bardzo za opiekę nad naszymi dziećmi przez tych kilka lat :). Chłopaki uwielbiały przedszkole i to najlepsza referencja dla przedszkola jak rodzice czekają w szatni bo dzieci nie chcą wyjść do domu. Fantastycznie Państwo kontrolowali rozwój maluszków i pomagali zdiagnozować wszelkie braki. Brawa też dla Pani logopedki! Proszę przekazać :) Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystko!"
Kinga Małek
Data dodania: 2019-10-02
"Chciałam bardzo serdecznie podziękować za lata nauki i zabawy Emilki, które pomogły jej rozwinąć swoje zainteresowania i przygotowały ją do dalszej edukacji. Proszę przekazać również podziękowania na ręce wszystkich Pań opiekujących się Emilką, do dziś każdą z nich wspomina niezwykle miło i niejednokrotnie chciałaby wrócić w mury przedszkola."
Alicja Machnik
Data dodania: 2020-09-02
"Polecam Przedszkole "Baśniowa Kraina" z czystym sumieniem, dzieci miały mnóstwo ciekawych i kreatywnych zajęć, Panie tam pracujące mają ogromne serca, należą im się wielkie brawa za podejście do dzieci, za pomysły i zaangażowanie."
Paulina Maślanka
Data dodania: 2021-09-02
"My również bardzo dziękujemy za 3.5 letnią opiekę nad Olkiem. Zarówno my jak i syn jesteśmy i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z opieki oraz organizacji zajęć."
Małgorzata Langer - Król
Data dodania: 2021-09-08
"My również dziękujemy za wspólne lata. Mam nadzieję, że za rok uda się spotkać z następnym dzieckiem."
Agnieszka i Łukasz Siwek
Data dodania: 2021-08-31
"Dziękujemy bardzo w imieniu naszym oraz Milenki za możliwość uczestniczenia w życiu przedszkolnym w Pani placówce, jestem wdzięczna za wkład włożony w wychowanie mojego dziecka, Milenka wyniesie z Przedszkola bardzo dużo nowych doświadczeń. Uwielbia to przedszkole oraz Wszystkie Panie Przedszkolanki bez wyjątków. Przed nią nowa droga w życiu, teraz musi sprostać nowym wyzwaniom jakie zafunduje jej szkoła ale dzięki Wam będzie jej na pewno łatwiej w życiu szkolnym:-)"
Magdalena Słowińska
Data dodania: 2021-09-29
"Ja również chciałam serdecznie podziękować Pani oraz wszystkim Paniom pracującym w przedszkolu za prawie 5 lat, które moje dzieci spędziły w Baśniowej Krainie. Był to czas, który na pewno będziemy zawsze wspominać z uśmiechem na twarzy, nie tylko dzięki rozwijającym zajęciom, ale przede wszystkim dzięki panującej w przedszkolu atmosferze pełnej ciepła i serdeczności. Emilka i Michaś zawsze chętnie przekraczali próg przedszkola, a po powrocie mieli nam do przekazania ciekawe przedszkolne opowieści :) Dziękujemy Paniom za wsparcie, zrozumienie czasem trudnych sytuacji oraz uśmiech, jakim dzieci były codziennie witane w przedszkolu. Bardzo proszę o przekazanie moich podziękowań pozostałym Paniom, bo nie mam do nich kontaktów mailowych. Pozdrawiamy serdecznie i będziemy tęsknić :)"
Jadwiga Stępnik - Szeptyńska
Data dodania: 2022-09-16
"Chciałabym serdecznie podziękować za prawie 4 lata opieki nad Ritą. Jesteśmy i byliśmy bardzo zadowoleni z pracy każdej z Pań uczących i opiekujących się dziećmi. Będziemy bardzo dobrze wspominać czas spędzony w przedszkolu. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!"
Izabela Mucha
Data dodania: 2022-09-01
"Polecam z całego serca. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, Panie są uśmiechnięte i zawsze chętne do pomocy. Zajęcia bardzo urozmaicone. Szczególne podziękowania dla Pani Ewelinki i Pani Natalki, które w cudowny sposób wprowadziły mojego 2,5 latka w ten nowy dla niego Świat, dzięki nim pokochał przedszkole i codziennie z entuzjazmem opowiadał co robił, prezentował swoje nowe umiejętności, zrobione prace:) Dziękujemy również Pani Asi, która opiekowała się starszym synem i codziennie zarażała swoim entuzjazmem. Będziemy tęsknić."

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00