Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

Zajęcia taneczne

Rozwój ogólny dzieci w wieku przedszkolnym w dużej mierze wiąże się z aktywnością fizyczną. Pozwala ona nie tylko budować zdrowe nawyki, ale również nawiązywać pozytywną relację z własnym ciałem i jego możliwościami, a także odkrywać drzemiące w nich talenty. Należy mieć na uwadze, że jej poziom powinien być dopasowany do możliwości przedszkolaków, a także łączyć walory edukacyjne z rozrywką.

Zajęcia taneczne w przedszkolu pozwalają na naukę poczucia rytmu i koordynacji ruchowej, niezwykle ważnej dla rozwoju podopiecznych. Umożliwiają poznanie podstawowych kroków różnych tańców i rozbudzenie talentu tanecznego. Są prowadzone w zróżnicowany, ciekawy dla najmłodszych sposób, a przez to wspierają także rozwój ich kreatywności.Zakończenie roku w przedszkolu zwieńczone jest nagradzaniem przedszkolaków. Medale zachęcają do odkrywania talentów i motywują do dalszej pracy, ale przede wszystkim są formą docenienia ich wysiłków

Korzyści płynące z zajęć z tańca w przedszkolu

Wspólny taniec w grupie jest niezwykle przyjemną dla dzieci aktywnością, która wspiera zarówno ich fizyczny, jak i emocjonalny rozwój i sprzyja budowaniu relacji w grupie. Nasze zajęcia taneczne charakteryzują się dużą dynamiką – tu nie ma czasu na nudę! To wspaniały sposób na rozwijanie dziecięcych kompetencji społecznych, a także umiejętności pracy w grupie. Dzięki tańcowi u podopiecznych rośnie także pewność siebie i wiara we własne możliwości!

Profesjonalnie prowadzone zajęcia z tańca w przedszkolu

Dokładamy wszelkich starań, aby osoby pracujące w naszym przedszkolu wykazywały się niezbędnymi kwalifikacjami w swojej dziedzinie. Przedszkolaki uczęszczające tutaj mają zapewnioną doskonałą opiekę nauczycieli i instruktorów.Zajęcia z tańca prowadzone są przez panią mgr. Karolinę Zadęcką, mogącą poszczycić się najwyższą międzynarodową klasą S w dwóch stylach tanecznych. Jest specjalistką posiadającą także wyższe wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w pracy z najmłodszymi doskonale realizuje swoje zadania i rozwija dziecięce talenty.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00