Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

PROJEKT EDUKACYJNY MAGICZNA MOC BAJEK 2024

Szanowni Rodzice,

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w dniach 8-19 kwietnia będziemy realizować w naszym przedszkolu projekt edukacyjny pt. „Magiczna Moc Bajek”. Jest to doskonała okazja dla naszych przedszkolaków, aby wzbogacić swoje doświadczenia poprzez poznawanie różnorodnych i fascynujących historii.

Podczas realizacji projektu dzieci będą miały okazję uczestniczyć w różnych zajęciach i warsztatach, które pomogą rozbudzić ich wyobraźnię, kreatywność oraz rozwijać umiejętności językowe i społeczne. Będziemy czytać bajki, wspólnie je interpretować, tworzyć własne opowieści oraz uczestniczyć w różnorodnych działaniach artystycznych związanych z tematyką bajek.

Planujemy w tym czasie dwie wycieczki – do Teatru Figur w Krakowie (9.04) oraz do biblioteki w Przybysławicach (16.04).

Również w murach naszego Przedszkola nie zabraknie ciekawych wydarzeń, takich jak teatrzyk pt. „Trzy Świnki” organizowany przez kadrę przedszkola, wizyta autora książek dla dzieci – Pana Wiesława Drabika (5.04) oraz seans filmowy dla dzieci, jak w prawdziwym kinie😊

Jesteśmy przekonani, że projekt „Magiczna Moc Bajek” przyniesie wiele radości i pozytywnych doświadczeń naszym przedszkolakom. Zachęcamy do rozmów z dziećmi na temat bajek i wspólnego czytania na dobranoc.

Zaangażowanie dzieci w świat bajek to nie tylko doskonała zabawa, ale także szansa na rozwijanie ważnych umiejętności i wartości.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00