Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

SPOTKANIE Z AUTOREM KSIĄŻEK DLA DZIECI 2024

Dnia 5 kwietnia w naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć wyjątkowego gościa, Pana Wiesława Drabika, znanego autora wielu książek dla dzieci. To było niezwykłe wydarzenie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie i radość u dzieci.

Spotkanie z Panem Wiesławem Drabikiem było nie tylko okazją do poznania twórczości wybitnego autora, ale także inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Pan Drabik opowiadał dzieciom o początkach swojej pracy, o tym, skąd czerpie inspirację do tworzenia swoich książek oraz o tym, jak bardzo kocha to, co robi.

Na zakończenie spotkania każde z przedszkolaków otrzymało małą pamiątkę – książeczkę z autografem Pana Wiesława Drabika. To gest, który z pewnością sprawił dzieciom ogromną radość i sprawił, że spotkanie było jeszcze bardziej wyjątkowe.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00