WYCIECZKA DO TEATRU FIGUR W KRAKOWIE

Dnia 9 kwietnia całe przedszkole wyruszyło na niezwykłą wycieczkę do Teatru Figur w Krakowie, aby obejrzeć spektakl pt. „Opowieść dla Sofijki”. To było niezapomniane doświadczenie, które wypełniło dzieci radością, zachwytem i inspiracją.

Dzieci były wręcz oczarowane widowiskiem, które poruszało ich wyobraźnię i wciągnęło w magiczną historię. Co szczególnie ważne, po zakończeniu spektaklu dzieci miały okazję samodzielnie przenieść się w świat teatru, stając się małymi aktorami.

Wycieczka do Teatru Figur w Krakowie na spektakl „Opowieść dla Sofijki” była niezapomnianym doświadczeniem, które wzbogaciło dziecięce życie o nowe wrażenia i inspiracje. To wydarzenie pokazało, jak ważną rolę może pełnić teatr w rozwoju dzieci, rozbudzając ich wyobraźnię i kreatywność, a także dostarczając niezapomnianych emocji i przeżyć artystycznych.