Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Zajęcia językowe

Doskonale wiemy, jak ważne jest rozwijanie kompetencji językowych u najmłodszych, w dostosowany do ich wieku sposób. Z tego względu język angielski w przedszkolu to jeden z naszych priorytetów. Wierzymy, że dzięki swobodnej komunikacji, dzieci będą mogły łatwo odnaleźć swoje miejsce w szybko zmieniającym się świecie. Bardzo istotne jest dla nas również to, aby podopieczni zachowali regularny kontakt z nowym słownictwem i utrwalali przerabiany materiał.

Warsztaty i zajęcia językowe dla dzieci w przedszkolu prowadzone są przez lektorów renomowanej szkoły, czyli Leonardo School. Korzystając z pomocy profesjonalistów, mamy pewność, że podopieczni uczą się języka angielskiego w najbardziej efektywny sposób. Podczas lekcji stosowana jest licencjonowana metoda nauki – Leo English, skierowana do dzieci w wieku od 3 lat. Jest to owoc pracy anglistów, psychologów, a także metodyków nauczania wczesnoszkolnego.

Język angielski w przedszkolu – metoda Leo English

W naszym przedszkolu podopieczni rozwijają zdolności językowe poprzez aktywne uczestniczenie w ćwiczeniach i zabawie. Podczas warsztatów i zajęć z języka angielskiego poruszane są tematy, które budzą zainteresowanie dzieci w konkretnym wieku. Metoda Leo English zakłada m.in. wykorzystanie piosenek, które pomagają utrwalać wyrażenia gramatyczne. Stosowane są także specjalne techniki pozwalające przyswoić słownictwo oraz ćwiczenia ruchowe (Total Physical Response). Dodatkowo w trakcie zajęć towarzyszy nam wyjątkowa oprawa muzyczna.

Nauka angielskiego, która wzbudza zainteresowanie

Rozbudzenie w podopiecznych ciekawości i motywacji do nauki języka angielskiego ma niebagatelne znaczenie dla osiąganych efektów. Z tego względu wykorzystywanych jest wiele pomocy edukacyjnych, takich jak np. obrazkowe flashcards czy gry planszowe. Poza tym w naszej placówce odbywają się innowacyjne warsztaty językowe dla dzieci. Podczas nich wykorzystywany jest robot Emys, który porusza się, chwali za dobre odpowiedzi, czy reaguje na dotyk i okazuje emocje. Takie zajęcia i warsztaty w przedszkolu traktowane są więc przez podopiecznych jak fascynująca przygoda, pełna radości i dobrej zabawy.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Zielonki, ul. Na Popielówkę 100

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 7.00 – 17.00