Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Kadra

Generated with Avocode.
Iwona Wiśniowska

Iwona Wiśniowska

Dyrektorka Przedszkola

Jestem właścicielką i dyrektorką przedszkola Baśniowa Kraina. Powołując nową placówkę zależało mi na stworzeniu miejsca przyjaznego dzieciom i rodzicom, gdzie dziecko będzie zawsze w centrum zainteresowania.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyłam Podyplomowe Studium Europejskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz kurs kwalifikacyjny dla kierowniczej kadry oświatowej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą.

Cechuje mnie mnie cierpliwość, empatia oraz otwartość na drugiego człowieka.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych, dorosłych córek. Wolny czas spędzam z rodziną i borderką collie Daisy na wędrówkach górskich lub wycieczkach rowerowych.

 

Generated with Avocode.
Renata Sosnowska

Renata Sosnowska

Pracownik Przedszkola

Z przedszkolem “Baśniowa Kraina” związana jestem od kilku lat. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości, a codzienne wyzwania nie pozwalają się nudzić. Każdego dnia mogę nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty. W kontakcie z dziećmi pomagają mi cierpliwość i łagodność. Praca w przedszkolu przynosi mi wiele ciekawych doświadczeń, a uśmiechy przedszkolaków wynagradzają wszystkie trudności.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Zielonki, ul. Na Popielówkę 100

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 7.00 – 17.00