Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

950 zł + wyżywienie

• pobyt dziecka w przedszkolu do godz. 17.00
  • zajęcia dodatkowe zawierające się w czesnym

Witajcie w naszym przedszkolu, gdzie codziennie stawiamy na rozwój i wszechstronne wsparcie naszych maluchów! Nasza oferta edukacyjna jest bogata i różnorodna, obejmująca codzienną naukę języków (angielski i hiszpański), rytmikę, tańce, gimnastykę korekcyjną oraz wiele innych rozwijających zajęć.

Jesteśmy przekonani, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat to inwestycja w przyszłość dzieci. Dlatego nasze przedszkole oferuje codziennie zajęcia, podczas których dzieci uczą się podstawowych zwrotów i słówek w języku angielskim w sposób zabawowy i przystępny.

Rytmika, taniec i gimnastyka korekcyjna są również nieodłącznymi elementami naszej oferty. Poprzez regularne zajęcia dzieci rozwijają swoją motorykę, koordynację oraz zdobywają umiejętności taneczne i gimnastyczne, które przyczyniają się do ich ogólnego rozwoju fizycznego.

Ponadto, za dodatkową opłatą, w naszym przedszkolu organizujemy również wiele innych ciekawych zajęć, takich jak balet, judo, robotyka, zajęcia sportowe z piłką, czy ceramika. Chcemy, aby każde dziecko miało możliwość rozwijać swoje zainteresowania i pasje oraz odkrywać swoje talenty.

Zapraszamy do naszego przedszkola wszystkie dzieci, które chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności w przyjaznej i kreatywnej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej ofercie każde dziecko będzie mogło rozkwitnąć i osiągnąć sukces w przyszłości.

Pakiet standard lub pakiet komfort

Proponujemy dwie opcje współpracy z naszym przedszkolem. Pakiet standard to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących opieki nad dzieckiem do godziny 12.30 lub krócej. Natomiast pakiet komfort to propozycja dla tych, którzy decydują się dłuższy pobyt dziecka w przedszkolu. Realizacja wszystkich zajęć dodatkowych zawartych w cenie czesnego odbywa się w godzinach przedpołudniowych.

W naszym przedszkolu pracują wykwalifikowani pedagodzy, lingwiści i specjaliści, którzy angażują się w codzienną pracę z Waszymi dziećmi. Nasz zespół składa się z osób posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, aby zapewnić dzieciom jak najlepsze warunki rozwoju i nauki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem i wybraniem rozwiązania, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojego dziecka.

Zajęcia dodatkowe (zawarte w cenie czesnego):

• realizacja podstawy programowej zgodnie z zaleceniami MEN
  • codzienna nauka języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego 2 razy w tygodniu (dla dzieci 5-letnich  i 6-letnich)
  • rytmika
  • nauka tańca
  • gimnastyka korekcyjna
  • Akademia Odkrywców – doświadczenia z zakresu biologii, fizyki i chemii
  • konsultacje ze specjalistami, takimi jak: pedagog specjalny, logopeda i psycholog
  • Dyskusyjny Klub Książki Malucha – warsztaty biblioteczne
  • plastyka
  • warsztaty kulinarne
  • świąteczne warsztaty plastyczne z Rodzicami
  • teatrzyki
  • występy okolicznościowe naszych podopiecznych (pasowanie na przedszkolaka, Dzień Babci i Dziadka, jasełka, Dzień Mamy i Taty, pożegnanie roku szkolnego).

Pozostałe zajęcia dodatkowe (płatne oddzielnie):

• zajęcia baletowe
  • robotyka
  • warsztaty ceramiczne
  • zajęcia sportowe z piłkami
  • judo
  • lekcje indywidualne z logopedą
  • wycieczki

Wpisowe:

• 700 zł – jednorazowa opłata przeznaczona na pomoce dydaktyczne, uiszczana po podpisaniu umowy z przedszkolem

Wyżywienie:

• 20, 50 zł – koszt całodziennego wyżywienia (śniadanie, owoce, dwudaniowy obiad, podwieczorek)