Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Szanowni Rodzice,

Mamy przyjemność zaprosić Was na dzień otwarty do naszego nowego przedszkola, który odbędzie się 23.03.2024r. (sobota) w godz. 10.00 – 13.00.

Chcielibyśmy serdecznie powitać Was i Wasze pociechy w naszej przestrzeni, która jest przygotowana tak, aby każde dziecko czuło się tutaj jak w domu.

Podczas dnia otwartego będziecie mieli okazję zapoznać się z naszym wykwalifikowanym personelem, poznać program nauczania, zobaczyć nasze nowoczesne sale zabaw oraz dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach dodatkowych, takich jak język angielski czy zajęcia artystyczne.

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole spełni wszystkie Wasze oczekiwania i stanie się ulubionym miejscem Waszych dzieci. Będziemy mieli przyjemność oprowadzić Was po naszych nowych i kolorowych salach oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, które macie dotyczące naszych metod nauczania.

Liczymy na Wasze liczne przybycie i miłe spędzenie czasu wspólnie z nami.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do naszego przedszkola wszystkie dzieci w wieku 2,5-6 lat!

Nasza placówka oferuje wszechstronną opiekę oraz rozwijające zajęcia edukacyjne, które pomogą każdemu maluchowi rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

Nasi doświadczeni nauczyciele są przyjaźni, cierpliwi i zaangażowani w rozwój każdego dziecka. Wspieramy dzieci w nauce, zabawie oraz budowaniu relacji z rówieśnikami.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w miłej atmosferze oraz zdobywać nowe umiejętności, to zapraszamy do naszego przedszkola! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie rekrutacyjnej i zapisać swoje dziecko na nowy rok szkolny.

Aby zapisać dziecko do naszego przedszkola należy:

• dostarczyć lub wysłać drogą mailową wypełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych kartę zgłoszenia dziecka,
  • podpisać umowę,
  • opłacić wpisowe.