Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Infrastruktura

Budynek przedszkola

Przedszkole posiada dwie sale edukacyjne, z których każda ma dostęp do własnej łazienki, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo dzieci. W obu salach znajdują się nowoczesne mebelki z certyfikatami i atestami, które są specjalnie dostosowane do potrzeb i rozwoju małych dzieci.

Cała infrastruktura przedszkola została starannie zaprojektowana, aby spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu dla dzieci. Dzięki temu, rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach i mają odpowiednie warunki do nauki i rozwoju.

Dodatkowo, w przedszkolu znajduje się ozonator, który pomaga w utrzymaniu odpowiedniej czystości i higieny pomieszczeń. Dzięki temu, dzieci mogą swobodnie i bezpiecznie się bawić, ucząc się w przyjaznej i zdrowej przestrzeni.

Baśniowa Kraina znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, blisko terenów zielonych i otoczone jest przyjaznymi osiedlami mieszkaniowymi. Dzięki temu dzieci mają możliwość spacerów i zabaw na świeżym powietrzu w otoczeniu natury.

Bezpieczeństwo i komfort naszych przedszkolaków są dla nas priorytetem, dlatego wybór lokalizacji w takiej okolicy był dla nas oczywisty. Chcemy, aby dzieci czuły się tu jak w domu, a jednocześnie miały możliwość bezpiecznej i ciekawej zabawy na świeżym powietrzu.

Plac zabaw

Nasza placówka posiada duży, własny ogród, który w miesiącach letnich planujemy przekształcić w przestrzeń rekreacyjną dla naszych milusińskich.

Pragniemy urządzić w naszym ogrodzie plac zabaw, aby zapewnić naszym podopiecznym jeszcze więcej możliwości do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Planujemy zamontować huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice oraz różnego rodzaju zabawki, które umilą dzieciom czas i pozwolą im rozwijać swoje umiejętności.

Jesteśmy przekonani, że takie inwestycje sprawią radość naszym podopiecznym oraz pozwolą im korzystać z uroków natury w bezpieczny i kreatywny sposób.

• Zielonki, ul. Na Popielówkę 100