Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Generated with Avocode.
O nas

Naszym głównym celem jest stworzenie najlepszych warunków rozwoju dla Waszych dzieci. Zależy nam na tym, aby każde dziecko mogło się rozwijać w sposób indywidualny i unikatowy.

Szczególnie zwracamy uwagę na odkrywanie i rozwijanie talentów naszych podopiecznych. Staramy się stworzyć przestrzeń, w której dzieci mogą swobodnie eksperymentować, tworzyć, działać i rozwijać swoje pasje.

Nasze przedszkole znajduje się w Zielonkach, przy ul. Na Popielówkę 100. Rozpocznie swoją działalność w dniu 1.09.2024r.

Placówka będzie otwarta przez 12 miesięcy w roku (oprócz świąt kościelnych i państwowych), od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 17.00.

„Baśniowa Kraina” to kameralna placówka, położona w spokojnej okolicy, wśród osiedli mieszkaniowych, wokół terenów zielonych. Przedszkole posiada własny parking oraz duży ogród z przeznaczeniem na urządzenie placu zabaw dla dzieci.

Generated with Avocode.
O nas

Zajęcia edukacyjno-wychowawcze będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych: młodszej (dzieci 3-letnie i 4-letnie) oraz starszej (dzieci 5-letnie i 6-letnie).

W przedszkolu będziemy również realizować obowiązkowe przygotowanie dzieci do szkoły (program zerówki).

Przedszkole będzie działało na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Wójta Gminy Zielonki (wpis z dn. 01.06.2011r. oraz z dn. 01.02.2024r. nr1)

Nasza placówka uzyskała również pozytywną opinię Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

• Zielonki, ul. Na Popielówkę 100