Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

Opinie

Izabela Mucha
Data dodania: 2022-09-01
"Polecam z całego serca. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, Panie są uśmiechnięte i zawsze chętne do pomocy. Zajęcia bardzo urozmaicone. Szczególne podziękowania dla Pani Ewelinki i Pani Natalki, które w cudowny sposób wprowadziły mojego 2,5 latka w ten nowy dla niego Świat, dzięki nim pokochał przedszkole i codziennie z entuzjazmem opowiadał co robił, prezentował swoje nowe umiejętności, zrobione prace:) Dziękujemy również Pani Asi, która opiekowała się starszym synem i codziennie zarażała swoim entuzjazmem. Będziemy tęsknić." Opinia dotyczy naszej placówki w Woli Zachariaszowskiej.
Maria Ziarkowska
Data dodania: 2023-02-04
Serdecznie polecam przedszkole „Baśniowa Kraina”. Jest to miejsce pełne ciepła, gdzie dziecko się rozwija i jest zachęcane do nauki nowych umiejętności, a także naprawdę zaopiekowane . Obecnie uczęszcza do przedszkola dwójka moich pociech i nie wyobrażam sobie, aby mogli by gdzieś indziej, mimo że przedszkole nie znajduje się blisko naszego domu. Mieliśmy doświadczenie z innymi przedszkolami i żałuje że dopiero starszy synek trafił tu tak późno. Pani Dyrektor wspaniała i ciepła osoba, która wykazuje dużo serca w prowadzenie tej placówki. Wychowawca Zerówki Pani Iwonka- szczerze zaangażowana w życie dzieci, cudowna osoba z którą nie wiem jak przyjdzie nam się rozstać, gdy Synek wkroczy w progi szkoły. Wychowawca i pomoc w grupie Maluszków Pani Ewelinka z Panią Natalka! dwie świetnie zorganizowane Panie, które potrafią w fantastyczny sposób sprawiać, że każdy dzień w przedszkolu jest niesamowitą przygodą. Wszystkie Panie pracujące w przedszkolu wykazują duże zaangażowanie w prace, poświęcają mnóstwo czasu i energii organizując dzieciom ciągle nowe zabawy i zajęcia. Polecam ! :) Opinia dotyczy naszej placówki w Woli Zachariaszowskiej.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Zielonki, ul. Na Popielówkę 100

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 7.00 – 17.00