Przedszkole Baśniowa Kraina Zielonki

DZIEŃ OTWARTY W NASZYM NOWYM PRZEDSZKOLU!

Szanowni Rodzice,

Mamy przyjemność zaprosić Was na dzień otwarty naszego nowego przedszkola, który odbędzie się dnia 23.03.2024r. (sobota) w godz. 10.00 – 13.00.

Chcielibyśmy serdecznie powitać Was i Wasze pociechy w naszej przestrzeni, która jest przygotowana tak, aby każde dziecko czuło się tutaj jak w domu.

Podczas dnia otwartego będziecie mieli okazję zapoznać się z naszym wykwalifikowanym personelem, poznać program nauczania, zobaczyć nasze nowoczesne sale zabaw oraz dowiedzieć się więcej o naszych zajęciach dodatkowych, takich jak język angielski czy zajęcia artystyczne.

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole spełni wszystkie Wasze oczekiwania i stanie się ulubionym miejscem Waszych dzieci. Będziemy mieli przyjemność oprowadzić Was po naszych nowych i kolorowych salach oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania, które macie dotyczące naszych metod nauczania.

Liczymy na Wasze liczne przybycie i miłe spędzenie czasu wspólnie z nami.

Do zobaczenia!

• Zielonki, ul. Na Popielówkę 100