Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WARSZTATY WIELKANOCNE 2024

W naszym przedszkolu niedawno odbyły się wyjątkowe warsztaty, które pozwoliły dzieciom i ich rodzicom spędzić czas w kreatywny sposób, przygotowując piękne ozdoby wielkanocne. To było wspaniałe doświadczenie twórcze.

Atmosfera podczas warsztatów była pełna entuzjazmu i radości. Dzieci wraz z rodzicami angażowały się w różnorodne zajęcia plastyczne, tworząc unikatowe dekoracje na nadchodzące Święta Wielkanocne.

Efekty pracy były imponujące, a każdy z uczestników mógł być z dumą patrzeć na swoje dzieło. Przygotowane ozdoby mogły później uświetnić świąteczną atmosferę w domach, dodając im charakterystycznego uroku i piękna.

Podsumowując, warsztaty wielkanocne w naszym przedszkolu były niezapomnianym doświadczeniem, które nie tylko pozwoliło na rozwijanie kreatywności i umiejętności plastycznych dzieci, ale także umożliwiło budowanie więzi rodzinnych i wspólną zabawę. To wydarzenie z pewnością wpisało się w tradycję naszego przedszkola, pozostawiając piękne wspomnienia i inspirując do dalszych działań twórczych.

 

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00