Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2024

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu odbyły się urocze obchody Dnia Wiosny. To było wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko celebrowało nadejście nowej pory roku, ale także pozwoliło dzieciom na wspólne zabawy i twórcze działania.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w różnorodnych zabawach i aktywnościach, które przybliżyły im magię wiosny. Były to nie tylko tradycyjne zabawy na świeżym powietrzu, ale także zajęcia artystyczne, podczas których dzieci mogły wykazać się swoją kreatywnością.

Następnie, wraz z marzannami w dłoniach, dzieci wyruszyły na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny, co było dla nich nie tylko zabawą, ale także okazją do obserwacji przyrody i jej zmian.

Podsumowując, obchody Dnia Wiosny w naszym przedszkolu były niezapomnianym doświadczeniem, które nie tylko przybliżyło dzieciom uroki nowej pory roku, ale także umożliwiło im wspólną zabawę, kreatywne działania i integrację. To wydarzenie z pewnością wpisało się w tradycję naszego przedszkola, pozostawiając piękne wspomnienia i inspirując do dalszych działań na rzecz dziecięcej radości i edukacji.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00