PIECZENIE PIERNICZKÓW 2023

W dzisiejszy, zimowy dzień nasze przedszkolaki  z radością i entuzjazmem wzięły udział w warsztatach tworzenia pierniczków. Sala wypełniła się zapachem cynamonu i przypraw, a dzieci cieszyły się możliwością własnoręcznego przygotowania pysznych ciasteczek.

Pod bacznym okiem naszych przedszkolnych cukierników, maluchy ważyły składniki, mieszając je z wielkim zaangażowaniem. Kolorowe foremki w kształcie gwiazdek, choinek i serduszek sprawiły, że pierniczki zaczęły przybierać urokliwe formy, budząc uśmiechy na twarzach najmłodszych.

Po wypiekach przyszedł czas na najbardziej kreatywną część – dekorowanie pierniczków. Dzieci uzbrojone w kolorowe lukry, cukrowe kuleczki w zabawny sposób ozdabiały swoje małe arcydzieła. Prace były tak piękne, że trudno było się oprzeć pokusie skosztowania choć jednego słodkiego pierniczka.

Po zakończeniu warsztatów każde dziecko otrzymało swoją własną paczuszkę z pysznymi pierniczkami. Dzieci z radością i dumnym uśmiechem wychodziły z przedszkola, trzymając w rączkach małe skarby, gotowe do podzielenia się nimi z rodziną w domowym cieple. To był niezapomniany dzień pełen słodkości, wspólnego tworzenia i radości w naszym przedszkolu.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska, ul. Świętego Floriana 1 (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6:30 - 18:00