Oferta edukacyjna przedszkola

850 zł + wyżywienie

• opieka nad dzieckiem do godz. 18.00
  • zajęcia dodatkowe

Dobro naszych podopiecznych i zadowolenie ich rodziców zawsze traktujemy jako swój priorytet. Dlatego oferta edukacyjna przedszkola oraz jego cennik są tworzone na podstawie ich realnych potrzeb. Umożliwiamy różne warianty realizacji opieki nad dzieckiem oraz zajęć w placówce. Dzięki temu każdy może wybrać taki, który będzie optymalny w jego przypadku.

Nasze pakiety

Proponujemy dwa warianty współpracy, różniące się między sobą przede wszystkim czasem przebywania malucha w placówce. Jeśli opieka nad dzieckiem ma trwać do godz. 12.30 lub krócej, można zdecydować się na opcję standard. Przy dłuższym pobycie lepszym rozwiązaniem będzie pakiet komfort. Szczegółowe informacje na temat każdego z nich zawiera cennik przedszkola. Realizacja podstawowej oferty edukacyjnej odbywa się w godzinach przedpołudniowych, tak by wszystkie maluchy miały szansę uczestniczyć w zajęciach w ramach podstawy programowej.

Zajęcia dodatkowe

Z myślą o dzieciach różniących się między sobą zainteresowaniami przygotowaliśmy szeroką ofertę zajęć dodatkowych w naszym przedszkolu. Te podstawowe, prowadzone w ramach codziennej opieki i zawarte w czesnym przedstawionym w cenniku, obejmują między innymi realizacje podstawy programowej, spotkania edukacyjne w ramach Akademii Odkrywców (eksperymenty z dziedziny chemii, biologii i fizyki), naukę języków (angielski i hiszpański), warsztaty biblioteczne, plastyczne i kulinarne. Ponadto za dodatkową opłatą przedszkolaki mają na przykład możliwość trenowania judo, baletu czy uczestniczenia w lekcjach ceramiki.

Wszystkie zajęcia edukacyjne w przedszkolu Baśniowa Kraina w Woli Zachariaszowskiej prowadzone są przez wykwalifikowanych pedagogów, mających bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz nieustannie doskonalących swoje umiejętności. Dzięki temu pobyt w placówce zapewnia dzieciom nie tylko troskliwą opiekę, ale również możliwość wszechstronnego rozwoju.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy Ci bardziej szczegółowe informacje na jej temat i zaprezentujemy pełny cennik.

Zajęcia dodatkowe (w cenie czesnego):

• realizacja podstawy programowej
  • nauka języka angielskiego (codziennie) i hiszpańskiego dla 5 i 6 latków (2 x w tyg.)
  • rytmika
  • nauka tańców towarzyskich i innych
  • gimnastyka korekcyjna
  • zajęcia w ramach Akademii Odkrywców – eksperymenty z dziedziny biologii, fizyki  i chemii
  • wsparcie specjalistów takich jak: pedagog specjalny, logopeda i psycholog
  • lekcje biblioteczne
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia kulinarne
  • warsztaty świąteczne z udziałem Rodziców
  • warsztaty przyrodniczo – geograficzne
  • przedstawienia teatralne w przedszkolu
  • występy okolicznościowe w wykonaniu wychowanków przedszkola (pasowanie na przedszkolaka, jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Rodziny wraz z piknikiem, pożegnanie bieżącego roku szkolnego).

Inne zajęcia dodatkowe (płatne oddzielnie):

• balet
  • robotyka + podstawy programowania
  • ceramika
  • zajęcia sportowe z piłką
  • judo
  • zajęcia indywidualne z logopedą
  • wycieczki edukacyjne

Wpisowe:

• jednorazowa, bezzwrotna opłata w wysokości 700 zł przeznaczona na pomoce dydaktyczne

Wyżywienie:

• Koszt całodziennego wyżywienia /śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek/ wynosi 20,50 zł.