Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

MARATON PRZEDSZKOLAKA 2023

12 maja nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji “Sprintem do Maratonu”. Celem tego dnia jest promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej wśród Przedszkolaków.

Pierwszą część dnia stanowiły zajęcia dotyczące tego jak ważny jest ruch i ćwiczenia w codziennym życiu i co możemy zrobić, aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem i energią.

Następnie każda grupa udała się na boisko, by wziąć udział w maratonie. Oczywiście wszystkie biegi poprzedzone były solidną rozgrzewką, gdyż nawet Przedszkolaki zdają sobie sprawę, że bez tego  łatwo o kontuzje i uszkodzenia.

Rozgrzane i gotowe do startu Przedszkolaki z wielkim zapałem przystąpiły do wyścigów i z wielkim zaangażowaniem podeszły do tych zawodów. Wszyscy młodzi biegacze dobrze wiedzą , że nie wygrana jest najważniejsza, a dobra zabawa i wzajemne wsparcie, dlatego ciągle było słychać gorący doping dla każdego zawodnika, wiwaty i oklaski.

Na koniec każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, gdyż wszystkie Przedszkolaki wykazały się nieprzeciętną szybkości, wytrwałości i sportowym duchem.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00