Jadłospis

Dobrze zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na zdrowie i samopoczucie najmłodszych. W placówce Baśniowa Kraina dokładamy wszelkich starań, by posiłki, które serwujemy dzieciom, były zgodne z zasadami zdrowego żywienia. Co tydzień publikujemy na swojej stronie jadłospisy z gramaturą dla przedszkoli. Uwzględniamy również specjalne potrzeby maluchów, takie jak dieta bezmleczna. Sprawdź sam, jak różnorodne są dania, które można u nas zjeść!

Jak tworzymy jadłospisy w naszym przedszkolu?

Wszystkie potrawy dostarcza do nas catering Młyńskie Danie. Dania bazują na dobrych jakościowo produktach od sprawdzonych dostawców. Rodzice mogą sprawdzić menu na konkretny dzień, czytając jadłospisy wraz z gramaturą dostępne na stronie przedszkola. Przy każdej pozycji wyszczególnione są potencjalne alergeny. Udostępniamy również spis potraw podawanych dzieciom na diecie bezmlecznej. Przekonaj się sam, jak smaczne może być przedszkolne jedzenie, jeśli tylko właściwie się je przygotuje. Nawet niejadek będzie jadł z apetytem!

jadłospis przedszkolny BAŚNIOWA 22-26.04.2024 (2) Przedszkole dieta bezmleczna 22-26.04.2024 doc

Przedszkole dieta bezmleczna 22-26.04.2024 doc