Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

DZIEŃ KOBIET 2024

W ostatnim czasie w naszym przedszkolu obchodziliśmy wyjątkowe święto – Dzień Kobiet.

Impreza była niezwykle udana i pełna radości. Chłopcy z naszego przedszkola postanowili uczcić dziewczynki w wyjątkowy sposób, obdarowując je pięknymi upominkami i laurkami. Ich starania oraz zaangażowanie w przygotowanie prezentów było ogromne.

Atmosfera podczas obchodów była pełna radości i pozytywnej energii. Dziewczynki czuły się w tym dniu bardzo docenione i kochane. To było nie tylko święto, ale też moment, który sprawił, że każda z nich poczuła się naprawę ważna.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00