Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI MALUCHA

24 lutego odbyła się w naszym przedszkolu kolejna lekcja biblioteczna.

Tym razem tematem zajęć był obchodzony niedawno Światowy Dzień Kota. Dzieci z wielką uwagą wysłuchały bardzo ciekawych bajek o futrzanych przyjaciołach i chętnie dzieliły się wieloma informacjami, które na temat kotów posiadają.

Przedszkolaki miały również okazję samodzielnie wykonać i ozdobić piękne i kolorowe mruczki. Mamy nadzieję, że dzięki tym zajęciom dzieci z jeszcze większą chęcią będą sięgać po książki i zagłębiać się w niesamowity świat czytanych historii.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00