BAL KARNAWAŁOWY 2023

Dnia 17 lutego odbył się w naszym Przedszkolu bal karnawałowy.

Wszyscy z niecierpliwości wyczekiwali na moment, kiedy będą mogli się zamieć w swoje ulubione postacie z bajek i filmów. I wreszcie nadszedł ten dzień – zaraz po śniadaniu rozpoczęły się karnawałowe zabawy i atrakcje. W pierwszej kolejności należało ubrać przebrania i dokonać ostatnich szlifów w swoim wyglądzie.

Przedszkolaki były ogromnie zadowolone mogąc oglądać i zgadywać za co przebrały się inne dzieci. Kiedy już wszystkie księżniczki, rycerze, zwierzątka i inne postacie były gotowe można było przejść to tańców i karnawałowych szaleństw. Pięknie przybrane sale i dyskotekowe żarówki wprowadziły wszystkich w zabawowy nastrój i dodały temu dniu wyjątkowości.

Oczywiście wśród wszystkich atrakcji nie mogło zabraknąć czasu na krótką przerwę dla zregenerowania sił i pyszny poczęstunek. Na zakończenie balu Przedszkolaki uczestniczyły w indywidualnych i grupowych sesjach zdjęciowych i mamy nadzieje, że te pamiątkowe zdjęcia będą przypominać wszystkim o tym wspaniałym balu!