Generated with Avocode.
O nas

Misją naszego przedszkola jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla naszych podopiecznych. Chcemy zapewnić dzieciom możliwość wspólnej zabawy i nauki w warunkach bezpiecznych, przyjaznych i dostosowanych do ich potrzeb rozwojowych. Szczególną uwagę zwracamy na odkrywanie i rozwijanie dziecięcych talentów.

Nasze przedszkole znajduje się w Woli Zachariaszowskiej (gmina Zielonki), w budynku szkoły. Funkcjonuje nieprzerwanie od 12.09.2011r.

Placówka jest otwarta przez 12 miesięcy w roku (oprócz świąt kościelnych i państwowych), od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.30 do 18.00.

„Baśniowa Kraina” jest kameralną placówką, położoną w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, którą otaczają tereny zielone. Przedszkole posiada dogodny dojazd, własny parking oraz ogród z placem zabaw zaprojektowanym z myślą o najmłodszych jego użytkownikach.

Generated with Avocode.
O nas

Zajęcia dla dzieci są prowadzone w czterech grupach wiekowych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów i lingwistów. Wychowawczynie grup przedszkolnych oraz asystentki nauczycielek ukończyły szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, oparte na najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji.

Realizujemy również obowiązkowe przygotowanie dzieci do szkoły (program zerówki).

Przedszkole działa na podstawie wpisu do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Wójta Gminy Zielonki /wpis z dn. 01.06.2011r., nr1/. Nasza placówka uzyskała pozytywną opinię Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.