Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023R.

Dnia 22 czerwca odbyło się w naszym Przedszkolu oficjalne zakończenie roku przedszkolnego.

Na tę okazję dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały wakacyjne  przedstawienia, by jak najradośniej pożegnać swoje dotychczasowe grupy i pokazać zdobyte w ciągu całego roku umiejętności.

Wszystkie grupy wspaniale zaprezentowały się podczas występów wykonując wesołe piosenki i tańce, jak i recytując wierszyki. Podczas tej uroczystości Przedszkolaki mogły również pochwalić się pięknymi tańcami, takimi jak polonez, zumba czy samba, których uczyły się w ciągu roku szkolnego na zajęciach tanecznych.

Ważną chwilą dla wszystkich Dzieci było otrzymanie dyplomów, wręczonych przez Panią Dyrektor, które były symbolem zakończenia pewnego etapu nauki. Uroczystość ta była dniem radosnym, pełnym śmiechów i pozytywnych emocji, ale także podszyta pewną dozą smutku, gdyż oznaczał również pożegnanie dzieci, które wstępują już w szkolne mury.

Wszystkim dzieciom życzymy sukcesów na dalszej drodze zdobywania wiedzy i mamy nadzieję, że Przedszkole Baśniowa Kraina pozostanie w ich wspomnieniach.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00