WYCIECZKA

Drodzy Rodzie!

W dniach od 13.03 do 24.03 będziemy realizować nasz coroczny projekt edukacyjny. W tym roku szkolnym tematem przewodnim będą zawody wykonywane przez rodziców.

W ramach tego projektu zaplanowaliśmy wiele wydarzeń, które przybliżą dzieciom poruszaną tematykę. Jednym z nich jest udział w warsztatach piekarniczych.

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci na warsztaty z przyrządzania prawdziwej włoskiej pizzy do restauracji rodzinnej Siesta w Krakowie.

Wycieczka odbędzie się w dn. 15.03.2023r. (środa).

Pod okiem profesjonalnych kucharzy dzieci własnoręcznie przyrządzą pizzę wg włoskiej receptury. Na zakończenie warsztatów odbędzie się degustacja własnych wypieków.

Plan wycieczki:

1. Śniadanie o godz. 8.15
  2. Wyjazd z przedszkola o godz. 9.15
  3. Warsztaty w godz. 10.00 – 14.00
  4. Powrót do przedszkola ok. godz. 14.45
  5. Obiad: ok. godz. 15.00

Restauracja zapewnia wodę do picia dla dzieci. Nie ma potrzeby przygotowywania plecaków z prowiantem i napojami.

Chętnych Rodziców prosimy o wpisanie dziecka na listę dostępną u wychowawców. Bardzo proszę o podjęcie decyzji o udziale dziecka w wycieczce do dnia 10.03 (piątek), ze względu na konieczność zarezerwowania odpowiedniego transportu.

Z góry dziękujemy Państwu za współpracę.