Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WYCIECZKA – ZAGRODA EDUKACYJNA RED-RAJ

Dnia 30.06.2023 roku całe Przedszkole udało się na wycieczkę do Zagrody edukacyjnej “Red Raj”.

Dla wszystkich dzieci był to czas niezwykle radosny i aktywnie spędzony. Na miejscu Przedszkolaki miały okazję między innymi wyszaleć się na dmuchanych zamkach i torach przeszkód, jak ii ćwiczyć swoją sprawność na mini parku linowym. Wielką atrakcją było również zjeżdżanie na wielkich poduchach i zabawa na tyrolce.

Ale chyba największe zainteresowanie budziła w dzieciach możliwość zabawy i karmienia naszych nowych puszystych przyjaciół – alpak.

Przedszkolaki miały okazję nie tylko pogłaskać te przyjazne zwierzęta, ale również bawić się z nimi i wśród nich na rozległym placu zagroy. Wycieczka ta była nie tylko wspaniała atrakcją, ale również czasem nauki przez zabawę i świetną aktywnością na świeżym powietrzu.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00