Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WYCIECZKA NA AGH

Zapraszamy serdecznie dzieci z grupy Elfy oraz z grupy Chochliki na warsztaty pt. „Materiał na inżyniera” (STEAM dla przedszkolaków), które odbędą się na Wydziale Odlewnictwa AGH w Krakowie, w dn. 10.05.2023r. (środa).

 Celem warsztatów jest rozwijanie kompetencji przyszłości, kształtowanie umiejętności łączenia wiedzy z różnych dziedzin dla osiągnięcia celu.

Model STEAM w edukacji oznacza połączenie pięciu dziedzin, którymi są: S – Science – nauka, T – Technology – technologia, A – Art- sztuka, M – Mathematics – matematyka.

Projekt ma na celu zdobywanie wiedzy o wybranych materiałach. Uczniowie poznają podstawowe cechy i właściwości materiałów.

W trakcie realizacji zadań poznają możliwości aplikacyjne poznanych materiałów i wykazują się kreatywnością. Uczniowie tworzą własne modele z zastosowaniem wybranych materiałów.

Plan wycieczki:

 1. Śniadanie o godz. 7.30
 2. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.15
 3. Warsztaty w godz. 9.30 – 12.00
 4. Powrót do przedszkola ok. godz. 13.00

Koszt wycieczki wynosi 30 zł.

Proszę o przygotowanie dla dzieci małego plecaka, w którym znajdzie się drugie śniadanie (mała kanapka) oraz niegazowany napój (najlepiej woda mineralna).

 

Chętnych Rodziców proszę o wpisanie dziecka na listę dostępną u wychowawców. Bardzo proszę o podjęcie decyzji o udziale dziecka w wycieczce do dnia 05.05 (piątek), ze względu na konieczność zarezerwowania odpowiedniego transportu.

Z góry dziękujemy Państwu za współpracę:)

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

 • Wola Zachariaszowska,
  ul. Świętego Floriana 1
  (w budynku szkoły)

 • +48 509 617 878

 • kontakt@basniowakraina.com

 • 6.30 – 18.00