Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WYCIECZKA DO TEATRU

 

W dniu 16 listopada 2023 roku grupa niecierpliwie wyczekujących maluchów z naszego przedszkola wyruszyła w fascynującą podróż do teatru Kultureska, aby zobaczyć magiczną opowieści zatytułowaną „Wywrócona Bajka o Kapturku”.

To było dla nich nie tylko ekscytujące doświadczenie teatralne, ale także głęboka lekcja z ekologii. Dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko naturalnie, poszerzyły swoją wiedzę na temat segregowania odpadów oraz sposobów unikania powstawania śmieci. A to wszystko dzięki wspaniałej zabawie.

 

Świetlista aura teatru wprowadzała maluchy w magię, a ich oczy błyszczały ekscytacją. Z dużą pewnością, ta wycieczka była nie tylko udanym doświadczeniem kulturalnym, ale także owocnym doświadczeniem edukacyjnym, które na długo pozostanie w sercach naszych małych odkrywców.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00