Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WARSZTATY ŚWIĄTECZNE Z RODZICAMI 2023

W tym magicznym, przedświątecznym czasie nasze przedszkole zorganizowało wyjątkowe warsztaty świąteczne, w których wzięli udział nie tylko nasze przedszkolaki, ale także zaangażowani rodzice. To było wyjątkowe wydarzenie, pełne kreatywności i wspólnego rodzinnego tworzenia.

Rodzice wraz z dziećmi wspólnie przystąpili do przygotowywania świątecznych ozdób i stroików. Stoły udekorowane były kolorowymi wstążkami, bombkami i migoczącymi cekinami. Wszyscy razem tworzyli świąteczną atmosferę, a dźwięki rozmów, śmiechu i skwierczenia kleju napełniły przedszkolną salę.

W trakcie warsztatów panowała radosna atmosfera, a każda rodzina miała okazję wyrazić swoją kreatywność. Powstały nie tylko piękne ozdoby, ale także niezapomniane chwile wspólnego spędzania czasu. Po zakończeniu warsztatów dzieci wracały do domów dumne ze swoich dzieł, a rodzice z uśmiechem na twarzy i pełni radości z niezwykłej wspólnej zabawy.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00