WARSZTATY PSZCZELARSKIE

W ramach realizowanego w naszym przedszkolu projektu edukacyjnego zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z prawdziwym pszczelarzem, który opowie dzieciom o swojej pracy i o pszczołach.

Dzieci razem z pszczelarzem wspólnie odkryją tajemnice kryjące się w ciemnym ulu, na kwietnej łące i w niebieskich przestworzach. Razem wyruszą w smakową podróż dzięki degustacji, różnych rodzajów miodów. Przedszkolaki w nagrodę za aktywny udział w zajęciach, będą miały okazję zobaczyć prawdziwe pszczoły w specjalnym prezenterze, powąchać naturalny pszczeli wosk i przymierzyć specjalny pszczelarski strój.

Warsztaty odbędą się w dn. 22.03.2023r. (środa) od godz. 9.00.