Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

WARSZTATY BOMBKOWE 2023

 

W naszym przedszkolu odbyły się magiczne warsztaty tworzenia bombek, które wypełniły sale śmiechem i radością. Maluchy ze wszystkich grup brały udział w tej kreatywnej przygodzie, tworząc niepowtarzalne ozdoby świąteczne.

Nasze małe artystki i artyści dostali szansę ozdobienia dwóch bombek, korzystając z różnorodnych materiałów. Stoły były zapełnione kolorowymi brokatami, cekinami, koralikami, a nawet małymi gwiazdkami.

W trakcie warsztatów panowała radosna atmosfera, pełna świątecznych dźwięków i roześmianych twarzy. Wszyscy uczestnicy zdawali się być zafascynowani możliwościami, jakie dają im te magiczne materiały do zdobienia bombek.

Po zakończeniu warsztatów każde dziecko z dumą i uśmiechem na twarzy, trzymały w rączkach swoje unikatowe bombki. Były one gotowe do zawieszenia na choince i świecenia wraz z innymi świątecznymi ozdobami.

To był niezapomniany dzień pełen kreatywności i radości, który zapewne pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków na długo.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00