Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

SPRINTEM DO MARATONU

W dniu 17 maja odbył się maraton z udziałem super sportowców z naszego przedszkola. Rozpoczęliśmy od przydzielenia numerów startowych. Był to moment ekscytujący, ponieważ maluchy poczuły się jak prawdziwi zawodnicy gotowi do wyzwania.

Następnie przeszliśmy do rozgrzewki, która miała na celu przygotowanie małych uczestników do biegu. W ramach rozgrzewki prowadziliśmy różnorodne i zabawne ćwiczenia, dostosowane do wieku dzieci, takie jak skakanie, bieganie w miejscu, unoszenie kolan, krążenie ramionami i wykonywanie skłonów.

Kiedy wszystkie dzieci były już rozgrzane i gotowe, nadszedł czas na sam bieg. Maluchy stanęły na starcie, pełne determinacji i radości, gotowe do pokonania wyznaczonego dystansu. W trakcie biegu opiekunowie zachęcali i wspierali dzieci, pomagając im przekroczyć linię mety z uśmiechem na twarzy.

Po zakończeniu biegu każde dziecko otrzymało swój zasłużony medal. Była to nie tylko nagroda za ukończenie biegu, ale także symbol ich wysiłku, determinacji i wytrwałości. Wręczając dzieciom medale, chcieliśmy podkreślić, jak bardzo jesteśmy dumni z ich osiągnięć i zaangażowania.

Na koniec, gdy wszystkie medale zostały wręczone, złożyliśmy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom za ich udział w „maratonie”. Była to nie tylko okazja do świętowania, ale także do wzmacniania poczucia własnej wartości i motywacji naszych dzielnych przedszkolaków.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00