Szanowni Rodzice!

Z wielką radością zapraszamy Was na dni otwarte do naszego przedszkola, które odbędą się 9 i 16 marca (sobota) w godz. 10.00 – 13.00.

Chcemy serdecznie Was ugościć i przedstawić wszystkie nasze sale, plac zabaw, pracę pedagogiczną oraz zapoznać Was z programem edukacyjnym, który oferujemy naszym maluchom.

Podczas dni otwartych będziecie mieli okazję poznać naszych wykwalifikowanych nauczycieli, zobaczyć jak wygląda dzień w naszym przedszkolu oraz dowiedzieć się o wszystkich zajęciach dodatkowych, jakie proponujemy naszym wychowankom.

Czekają na Was zabawy przy muzyce, wspólne tworzenie pracy plastycznej oraz możliwość zapisania swojego dziecka d naszego przedszkola. Będzie to idealna okazja, aby zobaczyć naszą wspaniałą społeczność i poczuć niepowtarzalną atmosferę, jaka towarzyszy nam każdego dnia.

Zachęcamy do udziału w dniach otwartych i wprowadzenia swojego dziecka do naszego przedszkola! Z pewnością będzie to dla Was i Waszych maluchów wspaniała przygoda pełna nowych doświadczeń i możliwości rozwoju.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do naszego przedszkola.

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2024/2025.

Możliwe są zapisy na kilka lat wcześniej przed rozpoczęciem roku szkolnego.
Dzieci przyjmowane są również w trakcie roku szkolnego w miarę wolnych miejsc.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 – 6 lat.

Zapraszamy do zwiedzania i oglądania naszego przedszkola codziennie w godzinach od 8.00 do 9.00 oraz od 16.00 – 17.00.

Aby zapisać dziecko należy:

• poznać przedszkole, porozmawiać z nauczycielami, rodzicami i dziećmi,
    • dostarczyć lub wysłać drogą mailową wypełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych kartę zgłoszenia dziecka,
    • podpisać umowę,
    • opłacić wpisowe.

pobierz

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA 2024

Poniżej zamieszczamy listę rzeczy, które wchodzą w skład wyprawki:

• pantofle na zmianę (na gumowej podeszwie, najlepiej zapinane na rzepy)
  • szczoteczka do zębów, kubek, pasta, ręcznik (podpisane)
  • czapka z daszkiem, krem z filtrem (w okresie letnim), nieprzemakalny kombinezon (w okresie zimowym)
  • ubrania oraz bielizna na zmianę (kilka par)
  • poduszka, kocyk, podkład, małe prześcieradło (dla dzieci, które leżakują)

Nasze przedszkole wzięło udział w Otwartym Konkursie Ofert na realizację zadania publicznego z zakresu wychowania przedszkolnego pod nazwą: „Zapewnienie dzieciom w wieku przedszkolnym zamieszkałym na terenie gminy Zielonki możliwości korzystania z wychowania przedszkolnego w niepublicznych przedszkolach w roku szkolnym 2024/2025″ ogłoszonego przez Wójta Gminy Zielonki”.
W wyniku postępowania konkursowego przyznano naszej placówce 25 miejsc.
Rekrutacja do przedszkola na zasadach samorządowych: