Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

PODRÓŻE PALCEM PO MAPIE ŚWIATA – HAWAJE

 

W kolejnej odsłonie zajęć z cyklu “Podróże palcem po mapie świata” Przedszkolaki odwiedziły piękne i gorące Hawaje. Cały dzień obfitował w zadania i  aktywności związane z tymi tropikalnymi wyspami.

Dzieci mogły dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, między innymi poznały flagę Hawajów, tradycyjne stroje i potrawy, jak i kulturę panująca w tym regionie.

Mali podróżnicy nie tylko słuchali na temat tradycyjnego tańca “hula”, ale także sami uczyli się go tańczyć, co przyniosło wszystkim wiele radości.

Dzięki przygotowanej hawajskiej dekoracji Przedszkolaki mogły poczuć się przez chwilę, jakby naprawdę wybrały się na wakacyjną eskapadę w tropiki, co uwiecznione zostało na pamiątkowych zdjęciach.

Również wiele innych aktywności uświetniło ten dzień – rzucanie kokosem do celu, ananasowe kręgle, czy zabawa w limbo to tylko część atrakcji, które czekały na dzieci.

Przedszkolaki wykonały również pyszne owocowe szaszłyki, które z niemałą przyjemnością mogły następnie skosztować. Mamy nadzieję, że poprzez takie wydarzenia ciekawość świata dzieci zostanie rozbudzona i da im motywację do zdobywania wiedzy.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00