Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

PLANETARIUM ORBITEK

Dnia 14 kwietnia nasze Przedszkole uczestniczyło w ciekawym wydarzeniu, którym były odwiedziny w przenośnym planetarium.

Wszystkie Przedszkolaki od rana nie mogły doczekać się wybrania się w kosmiczną podróż i zobaczenia tego wyjątkowego widowiska.

Kiedy w końcu nadeszła chwila wyprawy na salę gimnastyczną szkoły, by w ogromnym balonie oglądać gwieździste niebo ciekawość i podekscytowanie Przedszkolaków sięgały zenitu.

Najpierw dzieci mogły poznać wszystkie planety Układu Słonecznego, a nawet dotknąć je i przyjrzeć im się z bliska. Następnie po wejściu do Planetarium i wygodnym ulokowaniu się wszyscy mogli poczuć się jak na wyprawie prawdziwą rakietą, gdyż obraz wyświetlany na całym sklepieniu planetarium dawał poczucie realnej podróży kosmicznej.

Dzielne Przedszkolaki bez cienia strachu, za to z  okrzykami zaciekawienia i zadowolenia przyglądały się i słuchały ciekawostek na temat kosmosu i planet.

Było to niewątpliwe ciekawe wydarzenia, jak i ekscytujące przeżycie dla naszych młodych astronomów, które na pewno zapamiętają je na długo.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00