Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2023

W dniu 26.10.2023r. w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. To wyjątkowa uroczystość dla każdego małego czy dużego ucznia. Od samego rana trwały przygotowania, a na sali gromadzili się goście.

Uroczystość rozpoczął występ  najmłodszej grupy „Leśne Duszki”, następnie wystąpiły  „Skrzaty”, „Elfy” oraz najstarsza grupa „Chochliki”. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak już dużo potrafią.  Przygotowali przepiękne piosenki, tańce oraz wierszyki.

Dla większości był to pierwszy tak ważny występ.

Po części artystycznej Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom.

Dla każdego było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

 

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00