MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU 2023

W naszym przedszkolu zapanowała niezwykła atmosfera, gdy do naszej sali zawitał sam Święty Mikołaj! Dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się spotkania z tym wyjątkowym gościem.

Po serdecznym przywitaniu Mikołaja, nasze maluchy postanowiły sprawić mu radość. Zaczęły śpiewać urocze świąteczne piosenki, w których każde słowo było pełne radości i wigilijnego nastroju.

Po występie nadszedł czas na najbardziej oczekiwany moment – rozdanie prezentów przez samego Świętego Mikołaja. Dzieci z błyskiem w oczach otrzymały kolorowe paczuszki, które pełne były słodkości i małych niespodzianek.

Święty Mikołaj podziękował wszystkim za wspaniałe występy i obiecał, że wróci w kolejnym roku. Dzieci pożegnały go gromkimi oklaskami i wzruszeniem, a w oczach miały iskierki radości. To był dzień pełen magii, wspólnego śpiewania, tańczenia i oczywiście wizyty samego Świętego Mikołaja.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska, ul. Świętego Floriana 1 (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6:30 - 18:00