Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

DZIEŃ MAMY I TATY 2024

W naszym przedszkolu odbyło się wyjątkowe przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci z różnych grup przygotowały występy, które zachwyciły rodziców swoim zaangażowaniem i kreatywnością.

Najpierw na scenie pojawiła się grupa „Leśne Duszki”, która zaprezentowała przedstawienie o tematyce łąki. Dzieci wcieliły się w motylki i żabki, przenosząc nas w magiczny świat przyrody. Ich kolorowe kostiumy i radosne tańce wprowadziły wszystkich w wiosenny nastrój.

Grupa „Chochliki” zaprezentowała tematykę kolorowych kwiatów. Występ był uzupełniony przepiękną muzyką, która podkreślała piękno i różnorodność kwiatów. Mali artyści z ogromnym zapałem odtwarzali swoje role, wzbudzając zachwyt widzów.

Grupa „Skrzaty” zabrała nas w świat baśni, prezentując tematykę księżniczek, książąt i rycerzy. Dzieci w eleganckich strojach odegrały piękne scenki, przenosząc nas w magiczny świat zamków i przygód. Ich występ pełen był emocji i pięknych dialogów.

Grupa „Elfy”, która przygotowała przedstawienie o tematyce kulinarnej. Dzieci zaprezentowały przepis na cudowne ciasto dla rodziców, łącząc gotowanie z zabawą. Ich pełne entuzjazmu podejście do kulinariów oraz humorystyczne akcenty sprawiły, że wszyscy oglądający świetnie się bawili.

Całe wydarzenie było pełne radości, śmiechu i wzruszeń. Dzieci wykazały się ogromnym talentem i zaangażowaniem, a ich występy na długo pozostaną w pamięci rodziców. To był naprawdę niezapomniany Dzień Mamy i Taty.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00