DZIEŃ KOBIET 2023

8 marca to święto wszystkich kobiet, więc także i my w naszym przedszkolu uczciliśmy to wydarzenie.

Był to dzień pełen szalonej zabawy, śmiechu, ale przede wszystkim docenienia wszystkich dziewczynek, przyjaciółek i koleżanek.

Każda grupa świętowała w swoim gronie organizując wesołe zabawy, śpiewy i tańce. Wszyscy chłopcy przygotowali dla młodych dam piękne prezenty – własnoręcznie wykonane laurki lub papierowe bukiety kwiatów. Punktem kulminacyjnym było wręczanie tych wspaniałych upominków, które wywołały uśmiech na buzi każdej dziewczynki.

Mamy nadzieję, że kwiatowe prezenty długo będą przypominać dziewczynkom o ich święcie i wszystkich atrakcjach zorganizowanych na ich cześć.