Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

DZIEŃ DZIECKA 2024

Dzień Dziecka był pełen radości i zabaw dla wszystkich grup: Leśnych Duszków, Skrzatów, Elfów oraz Chochlików. Każda grupa miała swoje unikalne atrakcje, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy. Leśne Duszki uczestniczyły w zabawach z chustą animacyjną, ciesząc się wspaniałą zabawą, tworzyły różnorodne prace plastyczne, wyrażając swoją wyobraźnię. Tańce i zabawy ruchowe sprawiły dzieciom wiele radości. Największą atrakcją byłą możliwość zjedzenia pysznych babeczek na pikniku w blasku ” ogniska”. Malowanie twarzy wywołało wiele uśmiechów. Każde dziecko otrzymało prezent, co było miłym zakończeniem dnia. Wspólne zdjęcia upamiętniły ten wyjątkowy dzień.

Skrzaty bawiły się kolorową chustą animacyjną, co dostarczyło im mnóstwo radości i śmiechu. Puszczanie i łapanie baniek mydlanych było dla nich wielką frajdą. W upalny dzień Skrzaty delektowały się pysznymi lodami. Nie zabrakło również malowania twarzy. Maluchy tworzyły piękne prace plastyczne, rozwijając swoją kreatywność. Tańce i zabawy ruchowe przyniosły wiele śmiechu i radości. Każdy Skrzat otrzymał mały upominek.
Elfy bawiły się w rytmach swoich ulubionych piosenek, tańcząc i śpiewając. Tego dnia przedszkolaki wspólnie rozwiązywały łamigłówki oraz cieszyły się ze wspólnych gier i zabaw. Malowanie twarzy dostarczyło Elfom wielu wrażeń. Każdy mały Elf dostał upominek, który był miłym dodatkiem do całego dnia zabawy.

Chochliki miały zabawy z chustą i gumą animacyjną oraz malowanie twarzy. Grali w cymbergaja, co sprawiło im wiele frajdy. Poznali bajkę o królu Maciusiu I i każde dziecko miało okazję zamienić się w króla lub królową. Było to dla nich niezapomnianym doświadczeniem. Zabawy taneczne i z balonami dostarczyły dzieciom mnóstwo ruchu i śmiechu. Dzieci przyniosły swoje ulubione zabawki i opowiadały o nich. Była to świetna okazja do dzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Zabawa na dmuchańcach była jednym z najważniejszych i najradośniejszych punktów programu podczas Dnia Dziecka w przedszkolu. Kolorowe, miękkie i bezpieczne dmuchane struktury zapewniły dzieciom mnóstwo zabawy, śmiechu i ruchu, tworząc niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Dzień Dziecka był pełen radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich dzieci. Dzięki różnorodnym atrakcjom każda grupa mogła cieszyć się wyjątkowym dniem, pełnym śmiechu i magii.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00