Przedszkole Baśniowa Kraina Wola Zachariaszowska

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2023

Dnia 26 stycznia odbyły się w naszym Przedszkolu uroczystości związane ze świętem wszystkich babć i dziadków.

Przedszkolaki zaprosiły całe rodziny, a w szczególności ukochanych dziadków i babcie na specjalnie przygotowane na tę okazję przedstawienia. Występy były połączone z jasełkami, dlatego przez cały dzień panowała świąteczna i uroczysta atmosfera.

Wszystkie grupy profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały się przed najbliższymi. Najmłodsze Leśne Duszki, mimo dużej tremy, doskonale wystąpiły, prezentując piękne tańce, śpiewy i wierszyki. Również grupa Skrzatów wystawiła znakomity zimowy spektakl, w którym zaprezentowała wysokie aktorskie umiejętności. Elfy w swoich jasełkach odtworzyły historię narodzin Jezusa, połączoną z gorącymi życzeniami dla najdroższych dziadków. Zerówka w swoich występach także zachwyciła widownię.

Po wszystkich przedstawieniach rodzice i dziadkowie mieli okazję razem z wziąć udział we wspólnych zabawach, a zwieńczeniem tego dnia było rozdanie dziadkom i babciom pięknych prezentów, przygotowanych z wielka miłością przez Przedszkolaki.

Skontaktuj się z przedszkolem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia.

Kontakt

  • Wola Zachariaszowska,
    ul. Świętego Floriana 1
    (w budynku szkoły)

  • +48 509 617 878

  • kontakt@basniowakraina.com

  • 6.30 – 18.00