Z radością informujemy, że w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia ceramiczne, na które serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci.
Spotkanie będzie miało miejsce we wtorek, 21 kwietnia, od godz. 9.00. Podczas tych warsztatów nasi mali artyści będą mieli okazję samodzielnie stworzyć urocze talerzyki w kształcie jabłka.
Takie ręcznie wykonane naczynie z pewnością będzie doskonałym miejscem na zdrowe przekąski dla każdego z naszych przedszkolaków.
Zachęcamy do udziału oraz do wspólnego rozwijania kreatywności i zdolności manualnych dzieci!