Z radością informujemy, że w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia ceramiczne, na które serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci. Spotkanie będzie miało miejsce w poniedziałek, 20 kwietnia, od godz. 9.00.
Podczas tych warsztatów nasi mali artyści będą mieli okazję samodzielnie stworzyć urocze talerzyki w kształcie jabłka. Takie ręcznie wykonane naczynie z pewnością będzie doskonałym miejscem na zdrowe przekąski dla każdego z naszych przedszkolaków. Zachęcamy do udziału oraz do wspólnego rozwijania kreatywności i zdolności manualnych dzieci!